comarchwdrComarch ERP
Optima

Handel i Usługi

 

1211aHandel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych usprawnia pracę firmy. Rozszerzona wersja Handel Plus daje m.in. możliwość szczegółowego opisywania dostaw za pomocą cech. Dzięki współpracy z Comarch Mobile, aplikacji przeznaczonej dla urządzeń przenośnych, sprzedaż prowadzona poza firmą jest znacznie efektywniejsza.
Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi atutami jest cennik z dowolną ilością cen, możliwość wyliczenia wielowymiarowych rabatów oraz fiskalizacja paragonów i faktur.

 

1211bModuł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi atutami jest cennik z dowolną ilością cen, możliwość wyliczenia wielowymiarowych rabatów oraz fiskalizacja paragonów i faktur.

 

1211cModuł Comarch ERP Optima Detal to specjalnie zaprojektowana aplikacja, obsługująca szybką sprzedaż detaliczną. Jest ściśle powiązana z Comarch ERP Optima i ma na celu maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z Comarch ERP Optima Detal doskonałe narzędzie do pracy w każ-dym sklepie.

 

1211dComarch ERP e-Sklep to kompletne oprogramowanie do prowadzenia własnego sklepu internetowego. e-Sklep wyróżnia:

  • Pełna integracja z Comarch ERP Optima – automatyczna synchronizacja stanów magazynowych, zamówień oraz towarów
  • Integracja z serwisem aukcyjnym Allegro, galerią iMall24, porównywarkami cen oraz z serwisami płatności online
  • Równoległa sprzedaż poprzez najpopularniejszy portal społecznościowy Facebook
  • Statystyki i dokładne raporty sprzedażowe
  • Skuteczne pozycjonowanie w Google

 

1211ePortal w formie internetowej galerii handlowej, do której towary może wystawić każdy użytkownik Comarch ERP Optima, nawet jeśli nie posiada sklepu internetowego i nigdy wcześniej nie sprzedawał swoich produktów w sieci. Sprzedaż i promocja na iMall24 są bezpłatne, dlatego to najlepszy sposób na rozpoczęcie sprzedaży w sieci.

 

1211fModuł SERWIS dedykowany jest firmom zajmującym się działalnością serwisową.
Umożliwia on:

  • Obsługę zleceń firm serwisowych
  • Harmonogramowanie zadań
  • Automatyczne fakturowanie zleceń
  • Rejestrowanie urządzeń serwisowanych