comarchwdrComarch ERP
Optima

Optima Zarządzanie

 

1213aCRM to moduł dzięki, któremu można zarządzać relacjami z klientami oraz zadaniami pracowników związanymi z obsługą klientów. Moduł umożliwia prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej jak również tworzenie i zarządzanie ofertami. CRM pozwala również na łatwą obsługę faktur cyklicznych.

 

1213bANALIZY BIZNESOWE
W każdej firmie decyzje muszą być podejmowane szybko i precyzyjnie. Moduł Analizy Business Intelligence zapewnia dostęp do ponad 100 najpotrzebniejszych raportów i analiz z każdego obszaru działalności firmy: sprzedaży, zakupów, księgowości oraz kadr i płac. Ponadto umożliwia błyskawiczne stworzenie dowolnej analizy na podstawie gromadzonych w programie danych. Analizy przedstawione są w postaci prostych i zrozumiałych wykresów graficznych oraz tabel, które można dowolnie modyfikować.

 

1213cPULPIT MENADŻERA
To narzędzie prawdziwego człowieka biznesu! Moduł zapewnia:

  • Dostęp do informacji o firmie poprzez Internet
  • Stały dostęp do informacji o przychodach, kosztach, rozliczeniach czy podatkach
  • Gotowe analizy i raporty o obrotach, zobowiązaniach, należnościach
  • Bezpieczeństwo prezentowanych informacji z urządzeń mobilnych.

Korzystając z urządzeń mobilnych (palmtop, smartphone) i aplikacji Mobilny Menadżer, kadra zarządzająca zyskuje dostęp do raportów i analiz z każdego miejsca i o każdej porze.

 

1213dOBIEG DOKUMENTÓW
Masz dość bałaganu związanego z papierologią? Obieg dokumentów jest właśnie dla Ciebie! Ten moduł pozwala na gromadzenie oraz łatwe katalogowanie każdego rodzaju dokumentów Twojej firmy (skany, zdjęcia, pliki Word, Excel i inne). Dodatkowo można swobodnie wyszukiwać potrzebne dokumenty oraz definiować proces obiegu dokumentów wedle własnych potrzeb.