enova1enova -enovapartner
system zarządzania dla firm

enova to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji.

To system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 16 tys. przedsiębiorstw. Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę, dostęp do programu z każdego miejsca o każdej porze przez Internet oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

Ewolucja w chmurze

enova jest pierwszym system ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publicznej (w modelu abonamentowym). enova365 daje dostęp do funkcjonalności enova przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Dedykowana dla firm

System sprawdzi się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowałona rozwój przedsiębiorstwa. enova365 została stworzona z myślą o tych firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp.

Jak to działa

enova365 jest odpowiedzią na rosnącą popularność pracy zdalnej i mobilnej w polskich firmach. Jest rozwinięciem systemu enova i zawiera tę samą logikę biznesową, wypracowaną w ramach zdobytych przez lata doświadczeń. Gwarantuje jednolitą metodę wsparcia użytkowników i przygotowanie merytoryczne firm wdrożeniowych.To system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 16 tys. przedsiębiorstw. Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającąw rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę, dostęp do programu z każdego miejsca o każdej porze przez Internet oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

Producent Soneta Sp. z o.o.

Stawiamy na otwartość, relacje i wiedzę merytoryczną. Nasza strategia zawarta jest we wzorze "1x3x2" tj. jedna rodzina produktów, trzy wersje (srebrna dla małych firm, złota dla średnich firm, platynowa dla dużych firm) oraz dwa modele dostępu (lokalnie i w chmurze). Jedna linia produktowa zapewnia równoczesny rozwój obu aplikacji.

enova365 na Azure –
chmura publiczna

Pracuj mobilnie – łącz się przez przeglądarkę z dowolnego miejsca, płać miesięczny abonament i nie troszcz się o serwery!

W odróżnieniu od tradycyjnego modelu, polegającego na zakupie licencji na oprogramowanie i instalacji na serwerach firmowych, enova365 w chmurze publicznej oferuje możliwość zdalnego korzystania z oprogramowania. Oznacza wygodny dostęp do programu poprzez wykupienie miesięcznego abonamentu. Z systemu można korzystać w dowolnym czasie i miejscu logując się do swojej bazy danych poprzez przeglądarkę internetową obsługującą HTML5. Program może współpracować z drukarkami fiskalnymi oraz pozwala na eksport danych księgowych.

Model zakupu

enova365 to usługa software as a service (SaaS) na chmurowym serwerze Microsoft. Windows Azure to elastyczna platforma umożliwiająca dostęp do centrów danych, zarządzanychprzez firmę Microsoft. Gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.

Dedykowana dla firm

  • nowopowstałych
  • chcących obniżyć koszty IT
  • handlowych i usługowych
  • opartych o mobilny biznes
  • o rozproszonej strukturze
  • lubiących nowe technologie

Jak to działa

Handlowiec korzysta z systemu przez przeglądarkę internetową. Po wprowadzeniu faktury dane są widoczne dla operatora sklepu. Fakturę można też wyeksportować do księgowości.

Model abonamentowy

Usługę można dostosować do potrzeb firmy w zakresie wykorzystywanych modułów, liczby stanowisk, transferu oraz wielkości bazy danych. Można tym samym znacznie obniżyć koszty, płacąc jedynie za rzeczywiste wykorzystanie zasobów. Fizycznie system oraz baza danych zainstalowane są na farmie serwerów Microsoft. Bezpieczeństwo danych i wydajność systemu są zapewnione przez dostawcę usługi.

enova365 -
chmura prywatna

Zacznij pracę w chmurze, nie zmieniając systemu do zarządzania!

enova365 ma wszystkie cechy enova oraz dodatkowo możliwość dostępu do systemu przez przeglądarkę. Dzięki temu, oprócz pracy lokalnej w biurze, powstaje możliwość pracy mobilnej. W rozwiązaniu tym część użytkowników korzysta z wersji "okienkowej" systemu, a część z wersji dostępnej przez przeglądarkę. A cała instalacja znajduje sięw chmurze prywatnej.

Model zakupu

Produkt jest dostępny w tradycyjnym modelu licencyjnym (na określone moduły i liczbę stanowisk) – analogicznie jak system enova "okienkowy".

Dedykowana dla firm

enova365 została stworzona z myślą o nowoczesnych firmach, których istotnym elementem rozwoju są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp. Dobrze sprawdzi się w przedsiębiorstwach poszukujących zintegrowanego rozwiązania ERP, o dużych możliwościach dopasowania systemu do potrzeb firmy,a równocześnie posiadających rozproszoną sieć stanowisk sprzedaży bądź pracowników handlowych pracujących mobilnie (poza siedzibą firmy).

Jak to działa

Handlowiec jedzie do klienta i loguje się do systemu przez przeglądarkę (notebook) lub uruchamia program lokalnie (na komputerze), a z klientem kontaktuje się telefonicznie lub mailowo. Zamówienie Klienta wprowadza do systemu i wystawia fakturę. Faktura znajduje się w systemie centralnym i widzi ją księgowa pracująca stacjonarnie lub przez terminal.

Integralność

W takim łączonym rozwiązaniu cała obsługa księgowa, kadrowo-płacowa oraz zaawansowana logistyka w centrali firmy może być realizowana za pomocą systemu enova. Natomiast sklepy czy przedstawiciele handlowi mogą korzystać z modułu enova365 Handel Start. Zaletą takiego modelu jest to, że oba te rozwiązania pracują na jednej bazie danych – ich współpraca jest więc w 100% on-line. A przeglądarka internetowa jest naturalnym, dodatkowym środowiskiem pracy.