posnet logoelzab logoURZADZENIA FISKALNE WSPÓŁPRACUJĄCE Z SYSTEMAMI KOMPUTEROWYMI DO PROWADZENIA SPRZEDAŻY

41aELZAB Mera E
Wykorzystująca nowoczesne technologie drukarka ELZAB Mera E to urządzenie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie niezawodność i szybka obsługę.
Zaawansowana technologicznie drukarka z funkcją prostego zakładania papieru easy load. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.

W A R T E   P O D K R E Ś L E N I A

  • małe pole podstawy – idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni boksu, lady sklepowej lub aptecznej
  • szybki wydruk paragonów
  • czytelny wyświetlacz o regulowanym położeniu z możliwością wyświetlania grafiki (logo firmy), reklamy, haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny
  • rolki papieru o długości 40 m, co wydłuża okres pomiędzy kolejnymi jego wymianami
  • współpraca z komputerem poprzez złącze USB lub RS232
  • szeroki zakres wydruków niefiskalnych wyprowadzenie wszystkich złącz od dołu zapewniające estetykę instalacji i pewność połączeń

Kopia elektroniczna paragonów, bardzo wytrzymały, szybki mechanizm drukujący z automatycznym obcinaczem papieru, współpraca ze wszystkimi najważniejszymi programami sprzedaży – to podstawa sukcesu drukarki ELZAB Mera E


Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną paragonu - nowa jakość w obsłudze sprzedaży

41bDrukarki fiskalne Posnet Thermal to urządzenia wielowalutowe, umożliwiające wielokrotną zmianę waluty ewidencyjnej, w której pracuje moduł fiskalny (przygotowane na eurofiskalizację).


Posnet Thermal FV EJ - kolejna wersja najpopularniejszej drukarki fiskalnej w Polsce, przystosowana do długotrwałej pracy w placówkach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, gastronomia itp.). Cechuje ją wysoka wytrzymałość i niezawodność.


Posnet Thermal HS EJ - najnowsza drukarka fiskalna POSNET. Nowoczesne wzornictwo i niespotykana dbałość o detale podkreślają luksusowy i ekskluzywny charakter tego urządzenia. Konstrukcja drukarki została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.
Drukarka Thermal HS wyposażona jest w wysokiej klasy cichy i wydajny termiczny mechanizm drukujący, który gwarantuje komfortową pracę oraz bardzo dużą szybkość wydruku do 47 linii/s. Funkcjonalność urządzenia rozszerzono o możliwość wydruku faktur VAT. Ponadto drukarka posiada w standardzie 42 formatki niefiskalne takie jak transakcje elektroniczne, doładowania GSM itd.
Opcjonalnie drukarka może być wyposażona w obcinacz papieru, co znacznie usprawnia wydawanie paragonów i przyspiesza obsługę klientów.
Na uwagę zasługuje duży, czytelny, 4-liniowy wyświetlacz klienta, który pokazuje szczegółowe informacje o sprzedanych towarach, udzielanych rabatach oraz innych operacjach wykonywanych na stanowisku kasowym. Dużą zaletą jest możliwość wymiany akumulatora bez rozkręcania urządzenia.

41cPosnet Temo HS EJ to najmniejsza, przenośna drukarka fiskalna Posnet z elektroniczną kopią paragonu, która mieści się w torebce, a nawet kieszeni użytkownika. Tak małe gabaryty czynią z niej doskonałe urządzenie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u klienta) lub stacjonarnej w niewielkich placówkach usługowych i handlowych. Na uwagę zasługują również: nowoczesny design, duży, czytelny wyświetlacz oraz wyjątkowo prosta obsługa. Drukarka jest urządzeniem wielowalutowym (gotowa na eurofiskalizację) z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż.